Ana sayfa ÜrünlerKırıcı Yedek Parçaları

Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları

Sertifika
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları

Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları
Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları

Büyük resim :  Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TONGHUI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Ton
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları

Açıklama
Şart: Yeni Fiyat: Competitive,Negotiable and reasonable
Malzeme: Mn13Cr2 Renk: Müşterinin seçimine göre
Uygulama: Madencilik, inşaat, taş ve cevher, Cevher, taş Garanti: Yedek parça garantisi yok
Vurgulamak:

Yüksek Krom Kırıcı Yedek Parçaları

,

TONGHUI Darbeli Kırıcı Aşınma Parçaları

,

Kırıcı Yedek Parçaları TONGHUI

Kırıcı Yedek Parçaları Darbeli Kırıcı Parçaları

 

Kırıcı makine ve parçalarında 30 yıllık tecrübemizle, müşterilerin yedek parça tedarikini çözmelerine kolayca yardımcı olabilecek yedek parça sistemimizi kurduk.
Marka aşağıdakileri kapsar ancak bunlarla sınırlı değildir: Mettso, Sandvick, Symons Nordberg, Telsmith, Terex, Trioo, Kleemann, Liming, SBM vb.
Ayrıca, çizimlerle özelleştirmeyi kabul ediyoruz.
Malzeme: yüksek krom, martensitik çelik, seramik yerleştirilmiş yüksek krom, seramik yerleştirilmiş martensitik çelik, yüksek manganlı çelik.
Yedek parçalarımız beş kıtaya ve 100'den fazla ülkeye yüksek kalite ve uygun fiyatla ulaşmaktadır.

 

Hakkımızda:

Zhejiang Tonghui Kırma Makinaları Ltd.(Haiyan Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd olarak kullanılan adı) Zhejiang Eyaletinde yüksek teknoloji ürünü küçük ve orta ölçekli bir kuruluştur ve 2018 yılında Zhejiang eyaletinin yüksek teknoloji kuruluşu olarak doğrulanmıştır. Tonghui, GB Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını geçti. /T19001-2016 ISO9001:2015.Tonghui, 1968 yılında devlete ait bir şirket olarak kuruldu ve 1993 yılında tam madencilik makinelerinin profesyonel bir üreticisi olarak özel bir girişim olarak reform yaptı.“TONGHUI” markasını yarattı.Geçtiğimiz 50 yıl boyunca, TONGHUI çalışanları, "MÜŞTERİLERİN KEYFİ BİZİM BÜYÜMEMİZDİR" gerçek ruhunu devralır ve şirket ölçeğini geliştirmek ve "TONGHUI" yi müşteriler tarafından bilinir kılmak için DÜŞÜK MALİYET VE DÜRÜST YÖNETİM İLE EN İYİ KALİTE üzerinde ısrar etmek için çaba sarf eder.Şirket ölçeği yavaş yavaş genişler ve markanın popülaritesi ve tanınırlığı her geçen gün artar.TONGHUI, Jiaxing'in ünlü bir markasıdır ve Zhejiang'ın ünlü markası olarak da tanınır.Haiyan Tonghui Foundry Co., Ltd, 28000m ile Zhejiang Tonghui'nin bir yan kuruluşudur.2üretim fabrikası alanı olarak.

 

Hizmetlerimiz:

Hizmet, tüm işin en önemli parçalarından biridir.Her zaman müşterinin ihtiyacını karşılamaya adadık.Model seçiminden, kurulum ve test çalıştırmasından, personel eğitiminden, teknik destekten bakıma kadar müşterilere tek elden hizmet sunmakta ısrar ediyoruz.

Servis öncesi:Sözleşme imzalanmadan önce, kapasite artırma ve maliyet düşürme için müşterilerin en uygun ekipman ve üretim hattını seçmelerine yardımcı olmak için iyi bir danışman ve yardımcı olarak hareket edeceğiz.Müşterilerin gerçek gereksinimlerine göre makineler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Servis sırasında ve sonrasında:Sözleşme imzalandıktan sonra (1) en deneyimli teknisyenlerimizi çalışma sahasının incelenmesi için göndereceğiz, (2) teknisyenlerimiz müşterilerin saha planlama ve tasarımı konusunda karar vermelerine yardımcı olacak, (3) teknoloji departmanı bir teklif sunacak. kurulum temeli çizimi, (4) son olarak, teknisyenler inşaatta müşteriye yardımcı olacaktır.Tüm ekipman sahaya teslim edildiğinde, firmamız kurulum ve çalıştırma testinde müşteriye yardımcı olmak için personel gönderecektir.Şirketimiz ayrıca, müşterinin makinelerin kullanımı ve basit bakımı konusunda ustalaşmasına yardımcı olmak için müşteriye ücretsiz eğitim sağlayacaktır.Makine iş yerinde bozulduğunda, firmamız müşterinin telefon görüşmesinden sonraki 24 saat içinde net bir çözüm oluşturacaktır.Önce üretimi kurtarın ve ardından sorumluluğun nerede olduğunu belirleyin.

 

 

Hizmetler:

S: Madencilik makineleri üreticisi misiniz?
C: Evet, kendi ihracat hakkımıza sahip bir madencilik makine üreticisiyiz.

S: Ürünleriniz hangi ülkeye ihraç edildi?
C: 10 yılı aşkın bir süredir iş ihraç ediyoruz ve dünyada Orta Doğu, Endonezya, Güney Afrika vb. Gibi birçok müşterimiz ve acentemiz var.

S: Size uygun fiyat teklifi ve hizmeti sunabilmemiz için müşteriler bize hangi Bilgileri vermelidir.
A: Hangi mineralleri ayırıyorsunuz?
Ham minerallerinizin maksimum boyutu nedir?
Projeniz için saatte ne kadar kapasiteye ihtiyacınız var?

S: Ekipmanlarınızın garantisi ne kadardır?Şirketiniz yedek parça tedarik ediyor mu?
A: ekipmanların garanti süresi bir yıldır.Ve tabii ki sizin için yedek parçaları en düşük maliyetle tedarik edeceğiz.

S: Maden işleme hattının tamamına ihtiyacım olursa, inşa etmemize yardım eder misiniz?
C: Evet, eksiksiz bir mineral işleme hattını birleştirmenize ve ihtiyacınız olduğu sürece size ilgili profesyonel tavsiyelerde bulunmanıza yardımcı olabiliriz.Çin ve Yurtdışında zaten birçok madencilik projesi inşa etmiştik.Tam bir işleme hattını tam istediğiniz gibi ayarlayabiliriz.

İletişim bilgileri
ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: zhang

Tel: 86-573-86589860

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)