Ana sayfa ÜrünlerKırıcı Yedek Parçaları

Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çene Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey

Sertifika
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çene Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey

Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çene Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey
Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çene Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey

Büyük resim :  Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çene Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TONGHUI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Ton
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çene Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey

Açıklama
Durum: Yeni Fiyat: Competitive,Negotiable and reasonable
Malzeme: Mn13Cr2 Renk: müşterinin seçimine göre
Başvuru: Madencilik, inşaat, taş ve cevher, Cevher, taş Garanti: Yedek parçalar için garanti yok
Vurgulamak:

Mn13Cr2 taş kırıcı çene plakası

,

Mn13Cr2 çeneli kırıcı çene plakası

,

Madencilik Kırmızı çeneli kırıcı çene plakası

Madencilik Kırmızı Mn13Cr2 Çeneli Taş Kırıcı Çene Plakası Pürüzsüz Yüzey

 

İsim:Çene Plakası

Uygulamalar:Madencilik endüstrisinde, metalurji endüstrisinde, inşaat endüstrisinde, kimya endüstrisinde ve silikat endüstrisinde, demir cevheri, kireç taşı, bakır cevheri, kumtaşı ve benzeri gibi sert ve orta sert cevher ve kayaları ezmek için yaygın olarak kullanılır.

Ürün Faydaları:Çene plakası, çeneli kırıcının çabuk aşınan bir parçasıdır ve malzemesi olarak genellikle Mn13Cr2 kullanılır.Genel piyasa ürünleri ile karşılaştırıldığında ürünlerimiz pürüzsüz yüzey, doğru boyutlar, yüksek aşınma direnci ve daha uzun ömürlüdür.Şirket dökümhanesi tarafından doğrudan satış, uygun maliyetli ürünler.

 

Şirket Profili

 

Tonghui ilk olarak 1968 yılında makine imalat endüstrisinde devlete ait bir şirket olarak kuruldu.1993 yılında özel bir işletme olarak yeniden düzenlendi ve ilk olarak “TONGHUI” markasını yarattı.Tonghui, Jiaxing yüksek teknoloji şirketidir ve Zhejiang eyaletinin teknoloji tabanlı KOBİ'leri olarak doğrulanmıştır.Tonghui, GB/T19001-2000 ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını geçti.Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, Tonghui halkı "müşterinin memnuniyeti bizim büyümemizdir" gerçek ruhunu miras aldı ve şirket ölçeğini geliştirmek ve "TONGHUI" yi müşteriler tarafından bilinir kılmak için DÜŞÜK MALİYET VE DÜRÜST YÖNETİM İLE EN İYİ KALİTE konusunda ısrar etmek için çaba sarf ediyor.

 

Tonghui'nin 4 yan kuruluşu vardır: Tonghui Machinery, Tonghui Foundry, Third Machinery Factory ve Sanya Lingshui Changxing Quarry.Toplam üretim alanı 12000m'yi kapsıyor2.Yıllık üretim cirosu 100 milyon RMB'ye (14,7 milyon USD) ulaşıyor.

Tonghui, madencilik kırma ve eleme makinelerinin komple tesisini üretme konusunda uzmanlaşmıştır.Başlıca ürünler aşağıda sıralanmıştır, ZSW serisi Titreşimli Besleyici, PE serisi Mafsallı Çeneli Kırıcı, PF serisi Yatay Milli Darbeli Kırıcı, PL serisi Dik Milli Darbeli Kırıcı(kum yapma makinesi), TYP serisi Konik Kırıcı, HC serisi Konik Kırıcı, YKJ(SZZ) ) serisi Eğimli Titreşimli Elek, HLH serisi Yatay Titreşimli Elek ve Konveyör Sistemi vb.

 

TONGHUI marka kırıcılarımız tüm Çin'de 30 ile satıldı.Maden kırıcılarımız ayrıca Fransa, Japonya, İspanya, Avustralya, Hindistan, Endonezya, Sri Lanka, Nijerya vb. ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Tonghui, TONGHUI ruhunu taşımaya devam edecek.Dürüst ve Güvene Değer İşimiz, dünya çapında giderek daha fazla müşteriyi memnun etmemize yol açacaktır.

 

 

 

İletişim bilgileri
ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: zhang

Tel: 86-573-86589860

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)