Mesaj gönder
Ana sayfa

ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Tonghui ilk olarak 1968 yılında makine yapımı endüstrisinde devlete ait bir şirket olarak kuruldu.1993 yılında özel bir işletme olarak reforme edildi ve ilk olarak “TONGHUI” markasını yarattı.Tonghui, Jiaxing yüksek teknoloji şirketidir ve Zhejiang eyaletinin teknoloji tabanlı KOBİ'leri olarak doğrulanmıştır.Tonghui, GB/T19001-2000 ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını geçti.Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, Tonghui halkı “müşterinin mutluluğu bizim büyümemizdir” gerçek ruhunu miras alır ve şirket ölçeğini geliştirmek ve müşteriler tarafından “TONGHUI” yi bilinir hale getirmek için DÜŞÜK MALİYET VE DÜRÜST YÖNETİM İLE EN İYİ KALİTE üzerinde ısrar etmek için çaba sarf eder.

Tonghui, Tonghui Machinery, Tonghui Foundry, Third Machinery Factory ve Sanya Lingshui Changxing Quarry olmak üzere 4 bağlı şirkete sahiptir.Toplam üretim alanı 12000m'yi kapsıyor2.Yıllık üretim cirosu 100 milyon RMB'ye (14,7 milyon USD) ulaşıyor.

Tonghui, madencilik kırma ve eleme makinelerinin komple tesisi üretiminde uzmanlaşmıştır.Ana ürünler şu şekilde sıralanmıştır: ZSW serisi Titreşimli Besleyici, PE serisi mafsallı Çeneli Kırıcı, PF serisi Yatay Milli Darbeli Kırıcı, PL serisi Dikey Milli Darbeli Kırıcı(kum yapma makinesi), TYP serisi Konik Kırıcı, HC serisi Konik Kırıcı, YKJ(SZZ) ) serisi Eğimli Titreşimli Elek, HLH serisi Yatay Titreşimli Elek ve Konveyör Sistemi vb.

TONGHUI marka kırıcılarımız Çin'in her yerinde 30 ilde satıldı.Maden kırıcılarımız ayrıca Fransa, Japonya, İspanya, Avustralya, Hindistan, Endonezya, Sri Lanka, Nijerya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir.

Tonghui, TONGHUI ruhunu taşımaya devam edecek.Dürüst ve Güvene Değer İşimiz, dünya çapında daha fazla müşteriyi memnun etmemizi sağlayacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Tonghui, 1968'de devlet tarafından işletilen bir üretici olarak başladı. 1993'te bireysel bir işletme olarak yeniden düzenlendi ve 'Tonghui' Markasını yarattı. Son 50 yılda, Tonghui halkı "müşterinin zevki bizim büyümemizdir" stratejimizi sürdürdü ve şirket ölçeğimizi geliştirmek için Düşük Maliyetli ve Dürüst Yönetim ile En İyi Kalitede ısrar etmek için çaba sarf etti ve "Tonghui" yi ünlü bir marka olarak yaptı. Tonghui şirketi, Tonghui Machinery, Tonghui Foundry ve üçüncü makine fabrikası gibi 3 üretim tesisine sahiptir. Toplam üretim alanımız 12.000m2'dir. Yıllık üretim ciromuz 80 milyon RMB'yi aştı.

ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 10-50 Million

Yıl kurulan : 1968

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar