Ana sayfa ÜrünlerKırıcı Yedek Parçaları

Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto Konik Kırıcı Yedek Parçaları

Sertifika
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto Konik Kırıcı Yedek Parçaları

Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto Konik Kırıcı Yedek Parçaları
Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto Konik Kırıcı Yedek Parçaları

Büyük resim :  Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto Konik Kırıcı Yedek Parçaları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TONGHUI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Ton
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto Konik Kırıcı Yedek Parçaları

Açıklama
Şart: Yeni Fiyat: Competitive,Negotiable and reasonable
Malzeme: Mn13Cr2 Renk: Müşterinin seçimine göre
Uygulama: Madencilik, inşaat, taş ve cevher, Cevher, taş Garanti: Yedek parça garantisi yok
Vurgulamak:

Mn13Cr2 Kırıcı İçbükey Ve Manto

,

Mn13Cr2 Konik Kırıcı Yedek Parça

,

İçbükey Manto Konik Kırıcı Yedek Parça

Manto ve İçbükey Koni Kırıcı Parçaları

 

Adı: Manto ve İçbükey

Uygulamalar: Madencilik endüstrisinde, metalurji endüstrisinde, inşaat endüstrisinde, kimya endüstrisinde ve demir cevheri, kireçtaşı, bakır cevheri, kumtaşı ve benzeri gibi sert ve orta sert cevher ve kayaları kırmak için silikat endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün Avantajları: konik kırıcının çabuk aşınan bir parçasıdır ve malzemesi olarak genellikle Mn13Cr2 kullanılır.Genel piyasa ürünleri ile karşılaştırıldığında ürünlerimiz pürüzsüz yüzey, doğru boyutlar, yüksek aşınma direnci ve daha uzun ömürlüdür.Şirket dökümhanesi tarafından doğrudan satış, uygun maliyetli ürünler.

 

Hakkımızda:

Zhejiang Tonghui Kırma Makinaları Ltd. (Haiyan Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd olarak kullanılan adı) Zhejiang Eyaletinde yüksek teknoloji ürünü küçük ve orta ölçekli bir kuruluştur ve 2018 yılında Zhejiang eyaletinin yüksek teknoloji kuruluşu olarak doğrulanmıştır. Tonghui, GB Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını geçti. /T19001-2016 ISO9001:2015.Tonghui, 1968 yılında devlete ait bir şirket olarak kuruldu ve 1993 yılında tam madencilik makinelerinin profesyonel bir üreticisi olarak özel bir girişim olarak reform yaptı.“TONGHUI” markasını yarattı.Geçtiğimiz 50 yıl boyunca, TONGHUI çalışanları, "MÜŞTERİLERİN KEYFİ BİZİM BÜYÜMEMİZDİR" gerçek ruhunu devralır ve şirket ölçeğini geliştirmek ve "TONGHUI" yi müşteriler tarafından bilinir kılmak için DÜŞÜK MALİYET VE DÜRÜST YÖNETİM İLE EN İYİ KALİTE üzerinde ısrar etmek için çaba sarf eder.Şirket ölçeği yavaş yavaş genişler ve markanın popülaritesi ve tanınırlığı her geçen gün artar.TONGHUI, Jiaxing'in ünlü bir markasıdır ve Zhejiang'ın ünlü markası olarak da tanınır.Haiyan Tonghui Foundry Co., Ltd, 28000m ile Zhejiang Tonghui'nin bir yan kuruluşudur.2 üretim fabrikası alanı olarak.

 

TONGHUI, madencilik kırma ve eleme makinelerinin komple tesisi üretiminde uzmanlaşmıştır.Ana ürünler ZSW serisi titreşimli besleyici, PE serisi çeneli kırıcı, HS serisi çeneli kırıcı, PF serisi yatay milli darbeli kırıcı, TT serisi dikey milli darbeli kırıcı (kum yapma makinesi), TYP serisi tek silindirli konik kırıcı, HC(F) serisi koni kırıcı, TH yüksek hızlı konik kırıcı, HLH serisi üç eksenli yatay titreşimli elek, YKJ(SZZ) serisi eğimli titreşimli elek, vb.

 

TONGHUI, bağımsız ithalat ve ihracat hakkı ile özel bir dış ticaret departmanına sahiptir.TONGHUI ayrıca zarif ve özenli hizmet sağlayan profesyonel bir satış sonrası servis ekibine sahiptir.TONGHUI'nin ürünleri sadece Çin'in 30 il ve bölgesine değil, aynı zamanda Fransa, İspanya, Avustralya, Sri Lanka, Endonezya, Şili, Etiyopya, Nijerya, vb. Ülkelere de satılmaktadır. TONGHUI'nin yıllık üretim değeri 100 milyon CNY'ye ve satış karı da 100 CNY'ye ulaştı. 2012'de kâr ve vergi olarak 3.89 milyon CNY ile.

 

TONGHUI ruhunu korumaya devam edecek.Dürüst ve Güvene Değer İşimiz, dünya çapında daha fazla müşteriyi memnun etmemizi sağlayacaktır.

 

SSS:

1. S: Ne tür ürünler sunuyorsunuz?
A: Biz esas olarak makinenizle ilgili parçalar sağladık.
2. S: Ne tür malzemelere aşinasınız?
C: Karbon çeliği, alaşımlı çelik, standart aşınma plakası, yüksek malzeme çeliği, yüksek krom çeliği, döküm demir ve bronz hakkında bilgi sahibiyiz. Seramik ek malzeme teknolojisini araştırmaya başladık.
3. S: Dökümhane işleme dökümlerini kullanabilir misiniz?
C: Evet, CNC makinesi malzeme sertliğini HB200'den HRC62'ye kadar işleyebilir. Maksimum
işleme uzunluğu 8m ve maksimum genişlik 4m'dir.
4. S: Parça siparişimizi onaylamak için size hangi bilgileri sağlamamız gerekiyor?
C: Standart dışı ürünler için teknik çizimlerle çalışıyoruz.Sipariş standart parçalar için ise, siparişin parçalarını tanımlayabilmemiz için bize parça numarasını vermeniz yeterlidir.
5. S: Fabrika denetimini kabul etmek ister misiniz?
C: Teftişiniz için fabrikamıza hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: zhang

Tel: 86-573-86589860

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)