Ana sayfa ÜrünlerTaş Kırma Tesisi

Birincil ve İkincil Otomatik Taş Kırma Tesisi Kuvars Agrega Üretimi

Sertifika
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Birincil ve İkincil Otomatik Taş Kırma Tesisi Kuvars Agrega Üretimi

Birincil ve İkincil Otomatik Taş Kırma Tesisi Kuvars Agrega Üretimi
Birincil ve İkincil Otomatik Taş Kırma Tesisi Kuvars Agrega Üretimi

Büyük resim :  Birincil ve İkincil Otomatik Taş Kırma Tesisi Kuvars Agrega Üretimi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TONGHUI
Model numarası: 500tph
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Birincil ve İkincil Otomatik Taş Kırma Tesisi Kuvars Agrega Üretimi

Açıklama
Şart: Yeni Garanti: 1 yıl
Kapasite(t/saat): Modellere bağlıdır Motor tipi: Alternatif akım motoru
Renk: özelleştirilebilir Uygulama: Madencilik, inşaat, Taş Ocağı, taş
Satış sonrası hizmet sağlanır: Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Çevr
Vurgulamak:

Taş Kırma Tesisi Agrega Üretimi

,

Agrega Üretimi Taş Kırma Tesisi

,

birincil ve ikincil kırma tesisi

Taş kırma tesisi bazalt kireçtaşı kuvars agrega üretim hattı kırıcı makineleri

 

Taş kırma tesisi

 

Maden işletmelerinde üretim ve işletme faaliyetleri sırasında üretim süreci, işletmeler için verimli karlar ile yakından ilgilidir.İşletmelerin iyi kar yaratmasının etkili yolları: (1) üretim ölçeği;(2) üretim sürecinin iyi bir tasarımı.Maden işletmelerinde normal süreçler iki aşamalı kırma işlemi ve üç aşamalı kırma işlemidir.İki aşamalı kırma işlemi açık devre ve kapalı devre olarak ikiye ayrılır.Bu işlemler, küçük ölçekli yeraltı madenciliği sahası için sadece uygun yoldur, küçük kırma oranı yaklaşık 15-25'tir, kırma kapasitesi büyük değildir, genellikle 1000 ton/gün'den azdır.İlk olarak, huniden geçen demir cevheri hammaddeleri, birincil kırma için titreşimli besleyici ile sürekli olarak çeneli kırıcıya beslenir.Birincil kırma işleminden sonra, malzemeler ikincil kırma için bantlı konveyör ile konik kırıcıya taşınır.İkincil kırma işleminden sonra bu malzemeler ayrıştırılmak üzere titreşimli eleklere gönderilir.Ayrıldıktan sonra, standartlara uygun parçalar nihai ürünler olacak ve malzemenin geri kalanı tekrar kırmak ve kapalı bir devreyi sıkılaştırmak için konik kırıcıya yeniden gönderilecek.Nihai ürün boyutları müşterinin özel isteğine göre ayrılabilir ve rendelenebilir.

 

 

1. Yüksek güvenilirlik, İyi Kararlılık

2. Yüksek Verimlilik, Düşük işletme maliyetleri, Geniş uygulama aralığı

3. Düzenli son ürün tanecikliği, İyi tane şekli, Düşük toz çıkışı

 

Bu üretim hattı, ikincil kırıcı olarak konik kırıcı içerir. Basit akış, ince küp şekilli agregalar ve minimum yatırım özelliklerine sahiptir. Bazalt gibi orta veya daha yüksek sertlikteki kayaların işlenmesi için uygundur.

 

 

Şirket Profili

 

Tonghui ilk olarak 1968 yılında makine yapımı endüstrisinde devlete ait bir şirket olarak kuruldu.1993 yılında özel bir işletme olarak reforme edildi ve ilk olarak “TONGHUI” markasını yarattı.Tonghui, Jiaxing yüksek teknoloji şirketidir ve Zhejiang eyaletinin teknoloji tabanlı KOBİ'leri olarak doğrulanmıştır.Tonghui, GB/T19001-2000 ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını geçti.Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, Tonghui halkı “müşterinin mutluluğu bizim büyümemizdir” gerçek ruhunu miras alır ve şirket ölçeğini geliştirmek ve müşteriler tarafından “TONGHUI” yi bilinir kılmak için DÜŞÜK MALİYET VE DÜRÜST YÖNETİM İLE EN İYİ KALİTE üzerinde ısrar etmek için çaba sarf eder.

 

 

TONGHUI marka kırıcılarımız Çin'in her yerinde 30 ilde satıldı.Maden kırıcılarımız ayrıca Fransa, Japonya, İspanya, Avustralya, Hindistan, Endonezya, Sri Lanka, Nijerya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Tonghui, TONGHUI ruhunu taşımaya devam edecek.Dürüst ve Güvene Değer İşimiz, dünya çapında daha fazla müşteriyi memnun etmemizi sağlayacaktır.

 

 

İletişim bilgileri
ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: zhang

Tel: 86-573-86589860

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)