Ana sayfa ÜrünlerTaş Kırma Tesisi

300 Tph Arnavut Kaldırımı Taş Kırma Tesisi AC Motor Çeneli Kırma Tesisi

Sertifika
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

300 Tph Arnavut Kaldırımı Taş Kırma Tesisi AC Motor Çeneli Kırma Tesisi

300 Tph Arnavut Kaldırımı Taş Kırma Tesisi AC Motor Çeneli Kırma Tesisi
300 Tph Arnavut Kaldırımı Taş Kırma Tesisi AC Motor Çeneli Kırma Tesisi

Büyük resim :  300 Tph Arnavut Kaldırımı Taş Kırma Tesisi AC Motor Çeneli Kırma Tesisi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TONGHUI
Model numarası: 300tph
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T

300 Tph Arnavut Kaldırımı Taş Kırma Tesisi AC Motor Çeneli Kırma Tesisi

Açıklama
Şart: Yeni Garanti: 1 yıl
Kapasite(t/saat): Modellere bağlıdır Motor tipi: Alternatif akım motoru
Renk: özelleştirilebilir Uygulama: Madencilik, inşaat, Taş Ocağı, taş
Satış sonrası hizmet sağlanır: Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Çevr Yedek parça temini: Her Zaman Tedarik Edecek
Test ve kurulum: Profesyonel Mühendis Atandı Kurulum: Mühendis Kılavuzu, Mühendis Kılavuzu Altında kırıcı tesisi
Satış öncesi hizmet: Bütün zaman
Vurgulamak:

Cobblestone 300 tph kırıcı tesisi

,

300Tph Cobblestone Taş Kırma Tesisi

,

AC Motor Çeneli Kırıcı Tesisi

Madencilik ekipmanları yüksek kapasiteli proje üretim hattı

 

Maden işletmelerinde üretim ve işletme faaliyetleri sırasında üretim süreci, işletmeler için verimli karlar ile yakından ilgilidir.İşletmelerin iyi kar yaratmasının etkili yolları: (1) üretim ölçeği;(2) üretim sürecinin iyi bir tasarımı.Maden işletmelerinde normal süreçler iki aşamalı kırma işlemi ve üç aşamalı kırma işlemidir.İki aşamalı kırma işlemi açık devre ve kapalı devre olarak ikiye ayrılır.Bu işlemler, küçük ölçekli yeraltı madenciliği sahası için sadece uygun yoldur, küçük kırma oranı yaklaşık 15-25'tir, kırma kapasitesi büyük değildir, genellikle 1000 ton/gün'den azdır.İlk olarak, huniden geçen demir cevheri hammaddeleri, birincil kırma için titreşimli besleyici ile sürekli olarak çeneli kırıcıya beslenir.Birincil kırma işleminden sonra, malzemeler ikincil kırma için bantlı konveyör ile konik kırıcıya taşınır.İkincil kırma işleminden sonra bu malzemeler ayrıştırılmak üzere titreşimli eleklere gönderilir.Ayrıldıktan sonra, standartlara uygun parçalar nihai ürünler olacak ve malzemenin geri kalanı tekrar kırmak ve kapalı bir devreyi sıkılaştırmak için konik kırıcıya yeniden gönderilecek.Nihai ürün boyutları müşterinin özel isteğine göre ayrılabilir ve rendelenebilir.

 

Firmamız müşteri ihtiyacına göre yüksek performanslı kırıcı, HCC Serisi Yüksek Verimli Yaylı Konik Kırıcı tasarlamaktadır.

Bu kırıcı, yüksek frekans, boşluk tipi optimizasyonu, makul strok ve yurtdışında tanıtılan ileri teknolojiye dayalı uzmanlığa odaklanır, lamine kırma prensibi, daha fazla kırma ve daha az öğütme anlayışını takip eder.

 

 

Tüm tesis, düzen ve büyüklük iyi tasarlanmış ve nihai kum Ulusal İnşaat Kumu Standardına sıkı sıkıya bağlı olduğundan, Whple tesisi kolayca çalıştırılır ve performans pürüzsüz ve güvenilirdir.

 

 

 

 

özellikleri

1. Taş üretim hattının süreç akışı aşağıdaki özellikleri taşır: yüksek otomatik, yüksek sıkıştırma oranı, yüksek verimlilik, büyük işleme miktarı, minimum iğne ve dilim şekilli ürün ile bitmiş ürünün kübik şekli, iç çatlak olmadan yüksek sıkıştırma mukavemeti.

2. Bakımı ve onarımı kolay;aşınan parçalar aşınmaya dayanıklı malzemeden imal edilmiş olup, aşınması düşük ve kullanım ömrü uzundur. Bu sayede önemli ölçüde ekonomik kazanç sağlanabilir.

3. Firmamız tarafından tasarlanan taş kırma üretim hatları kireçtaşı, bazalt, granit ve çakılda başarıyla uygulanmaktadır; bitmiş ürün, karayolu, demiryolu, su koruma ve beton karıştırma istasyonu için en iyi agrega olan GB14685-2001 standardına ulaşır. .

 

 

Şirket Profili

 

.

TONGHUI marka kırıcılar, Çin'in her yerinde 30 ilde satıldı.Maden kırıcılarımız ayrıca Fransa, Japonya, İspanya, Avustralya, Hindistan, Endonezya, Sri Lanka, Nijerya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Tonghui, TONGHUI ruhunu taşımaya devam edecek.Dürüst ve Güvene Değer İşimiz, dünya çapında daha fazla müşteriyi memnun etmemizi sağlayacaktır.

 

 

 

İletişim bilgileri
ZheJiang Tonghui Mining Crusher Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: zhang

Tel: 86-573-86589860

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)